Eksotisko dzīvnieku dabas parks

:fire:

Mums ir ierasts redzēt dažādus eksotiskos savvaļas dzīvniekus zooloģiskajā dārzā, kur katram dzīvniekam ir ierīkota atsevišķa māja un āra telpa, kur uzturēties. Kopš 2017. gada pavasara Dundagas centrā mūsu platuma grādiem neierastos dzīvniekus vienuviet sapulcējusi ir Laukšteinu ģimene. Kā ģimenei izdevies izveidot Eksotisko dzīvnieku parku un kādas sugas ir viņu īpašumā tiek stāstīts šajā video.

Apgūsti galvenās frāzes!

Dažādi savvaļas dzīvnieki
Interese par dzīvniekiem
Tas ir mans aicinājums
Lietoto preču tirdzniecība
Neliela saimniecība
Brīvdienu izbraukums
Lauku sēta
Apskates objekti
Tie uzrunā
Rūpēties par dzīvniekiem
Vākt informāciju par
Tu vari saskarties
Parādīt arī citiem
Uzņemt apmeklētājus
Spēt sadzīvot
Peļņas avots

translate Tulkojiet un atcerieties galvenās frāzes.

Apskatīsim galvenās idejas!

1. Kāda ir Evitas pamatnodarbošanās?

Divdesmit gadus Evitas pamatnodarbošanās ir uzņēmējdarbība ar lietoto preču tirdzniecību izveidotajā piemājas veikalā

1. Par kādiem savvaļas dzīvniekiem un cik ilgi Evitas ģimene rūpējas?

Nu jau kā 2 gadus Evita ar vīru un 3 atvasēm iegādājusies un ikdienā rūpējas par tādiem savvaļas dzīvniekiem kā lamām, alpakām, kamieļiem, mini zirdziņiem, melnkaklu alpu kazām, pundurkaziņām, Āfrikas melnajiem strausiem, vācu milzu tauriņtrušiem un dažādiem putniem, briedi un vēl citiem dzīvniekiem.

1. Vai eksotiskais dzīvnieku parks vienmēr domāts kā tūrisma apskates objekts?

Nē, sākotnēji Evita un Aldis iegādājās dzīvniekus pašu priekam, tad draugu un radu mudināti, viņi sāka apsvērt iespēju savus lolojumus parādīt arī citiem. Šī gada pavasarī tika atklāts eksotiskais dzīvnieku parks, kas nu jau visu vasaru dien dienā, uzņem apmeklētājus.

Es domāju, ka …

Es domāju, ka tas ir ļoti pozitīvi, ka Evitas sapnis un vaļasprieks nu jau ir kļuvis par viņas nelielo biznesu. Lai gan pagaidām Eksotiskais dzīvnieku parks ģimenei nav kā peļņas avots, uzskatu, ka pāris gadu laikā, attīstoties lauku tūrismam, interese par Laukšteinu saimniecību pieaugs un ģimene spēs ar to arī nopelnīt. Vienīgais par ko mani māc bažas ir tas, vai tādiem dzīvniekiem kā kamieļiem un strausiem Latvijas laikapstākļi ir piemēroti un vai tik lielam zvēru pulkam šajā saimniecībā ir pietiekami daudz vietas, kur izkustēties.

Dalies ar savu viedokli!

1. Kāds ir tavs viedoklis par savvaļas dzīvnieku turēšanu nebrīvē?

2. Kas būtu tas iemesls, kāpēc, tu savā apskates objektu sarakstā iekļautu Laukšteinu saimniecību?

3. Kuru no saviem vaļaspriekiem tu vēlētos pārvērst biznesā? Kā tu to varētu īstenot?

audio-recording-icon-1 Ierakstiet savu audio atbildi (varat tai pievienot tekstu). Iekļaujat jautājumu citiem.
idea Padoms tēma diskusijai.

1 Like